Ogłoszenie

Zapraszamy do gry na Czacie Klimatycznym oraz do tworzenia legend i opowiadań fantasy związanych z naszą wyspą.

#1 2014-08-29 11:53:46

Szepty Losu

Administrator

Punktów :   

REGULAMIN FORUM I CHATU KLIMATYCZNEGO

1. Admin nie jest nieomylny, ale jednak sprawuje tu pieczę, więc nie łammy jego postanowień.

2. Wspomagajmy Admina dobrą radą, niech to forum będzie naszym wspólnym dziełem.

3. Nie używajmy wulgaryzmów - wszak "rzyć" brzmi lepiej niż "d**a". Nie używamy emotikonek - to czat klimatyczny, nie gadu-gadu.

4. To nie jest forum erotyczne i chociaż takowe sceny nie są zakazane to mają być opisane w sposób nieobraźliwy dla nikogo (bliższy poetyckiemu Sapkowskiemu niż Grey'owi, wszak "chcę się z tobą kochać" brzmi lepiej niż "będę się z tobą pieprzyć").

5. W offtopie nie obrażamy niczyich uczuć ani opinii. Każdy z Was ma prawo do własnego zdania.

6. Płeć Waszej postaci nie musi być integralna z Waszą płcią. To Wy decydujecie o ilości, wyglądzie i charakterze Waszych postaci.

7. Każdy z Was może stworzyć mit lub legendę, które zamieścimy na forum. Proszę uprzednio wysłać go w wersji word-owskiej do jednej z adminek:
ulcia90@yahoo.es ; GG 34013120
czterooka@gmail.com
justynazwanaruda@o2.pl

8. Kontakt z adminem technicznym: verhar@gmail.com

9. Nieużywane karty postaci "zapychające" forum będą usuwane.

10. Na chacie klimatycznym obowiązuje następujący zapis:
Co mówi postać. *Co robi i co się wokół dzieje.* "co mysli postać" [offtop, tu jak nie możesz wytrzymać to daj emotę] np. Niech Cię Maer utopi, Velarze! *Rzuciła gniewnie i odwróciła się na pięcie.* Mam Ciebie dość! "Pożałuje tego co mi zrobił." [ok, zmykam, miłej gry kochani  ]
UWAGA! symbol czynności ** można zastąpić symbolem <> . Dopuściliśmy także zapis książkowy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbmaxfuture.pun.pl www.forumakwa.pun.pl www.politologia07.pun.pl www.desertkeylogger.pun.pl www.wrestlegame.pun.pl