Ogłoszenie

Zapraszamy do gry na Czacie Klimatycznym oraz do tworzenia legend i opowiadań fantasy związanych z naszą wyspą.

#1 2014-09-05 00:16:22

 Pomurnik

Wiedźmin

Punktów :   

Ivran Vaarriasaeldwyr







"So glad we've almost made it

So sad they had to fade it

Everybody wants to rule the world"











Ivranie Vaarriasaeldwyr, znany także jako Raug. Zostajesz skazany na dożywotnie wygnanie za wszelakie nekromanckie praktyki oraz spisek przeciwko swemu rodowi. Za sprzedanie prawego oka w imię artefaktu Ereg Fuin, złożeniu pięciu ofiar z ludzkich serc oraz katowaniu i przyczynieniu się do śmierci dwudziestu elfów pół-krwi, odebrana zostaje Ci godność poprzez chłostę i napiętnowanie. Od teraz każdy kto udzieli Ci azylu w obrębie Shatairu i Thumuinu, zostanie ukarany śmiercią poprzez ścięcie. Niechaj dzieje się wola sądu!













Raug, tak mnie nazwano, aby móc straszyć mną dzieci. Nawet nie wiesz co znaczy to słowo, jak potwornie potrafi ciążyć na wychłostanym, obliźnionym karku. Raug to demon, istota zrodzona ze złych ciemności.
To nie tak, że spiskowałem przeciwko swoim. Kłamstwo wszędzie zasieje swoje ziarno, nawet wśród tak wspaniałych i czystych istot jak elfy czy driady. Ja tylko próbowałem wznieść moich rodaków na wyżyny, pomóc im stanąć dumnie na nogach, aby już nigdy więcej nie musieli płaszczyć się jak robaki przed elfami wysokiego rodu czy driadami, usługując im jak brudne, zapchlone psy!
Ereg Fuin, Cierń Ciemności, miał mi w tym pomóc. Ot, narzędzie, w rękach dobrego nekromanty niegroźne. Przed nim miały ugiąć się karki naszych więzicieli, dzięki niemu mieliśmy zyskać w oczach tych, którzy nami gardzą.
To nie ja jestem zdrajcą, a ci, którzy mnie wygnali, którzy pokrzyżowali moje plany wzniesienia wspaniałego imperium, na które nasza rasa zasługiwała od wieków. Ale oni wolą się płaszczyć, wolą żyć złudzeniami, śnić z otwartymi oczyma.
Nie.. to nie koniec. Jeszcze ich wszystkich obudzę, niosąc wieczny sen każdemu, kto mi się sprzeciwi.





Cechy charakterystyczne:



Białe pasemko włosów, brak grzywki
Czarne włosy
Złota tęczówka lewego oka
Brak prawego oka
Blizna na pół twarzy (zwykle ukrywana pod przepaską)
Liczne blizny na ciele:
po biczowaniu
po kajdanach na kostkach i nadgarstkach
po cięciu i przypalaniu
Piętno na wierzchu prawej dłoni w kształcie czaszki (znak wygnańca)
Wzrost stu osiemdziesięciu sześciu centymetrów
Smukłe biodra, szerokie ramiona
Trzysta dwadzieścia siedem wiosen





Umiejętności:

Nekromancja
Wysoko rozwinięta umiejętność magiczna. Elf potrafi wskrzeszać umarłych, jak i przyzywać do siebie wszelakie szczątki i budować z nich nieumarłe golemy.
Posiadasz i stworzyciel artefaktu Ereg Fuin, Ciernia Ciemności, który pozwala władać mrokiem i wszystkimi z nim związanymi siłami nieczystymi. Aktualnie został mu on odebrany i ze względu na niemożność zniszczenia (raz stworzony pozostanie na zawsze), ukryty głęboko pod ziemią.

Broń biała jednoręczna
Elf potrafi posługiwać się wszelakiej maści bronią białą jednoręczną, jednak najbardziej upodobał sobie miecze obusieczne, krótkie miecze jednosieczne lub sztylety.
Nie potrafi ani nie lubi korzystać z łuków, kusz i wszelakiej broni miotanej z powodu braku celności. 

Inne aspekty fizyczne
Ivran jak każdy elf jest zwinny i szybki, choć nie lubi się nadwyrężać, często korzystając z pomocy swych nieumarłych sługusów. Dzięki swojej rasie jego kroki są bezszelestne oraz bardzo lekkie (nie zapada się w śniegu). Słyszy bardzo dobrze i tak samo widzi w ciemnościach, lecz za dnia jest ślepy jak kret.





Od Autora

Podobizna Ivrana jest mojego autorstwa i zastrzegam sobie do niej pełne prawo.
Możesz zobaczyć ją na: Long-Earedowl.deviantart.com
Raug i Ereg Fuin pochodzą z Tolkienowskiego języka elfiego.



Valentin Boomes - Aurora



[img]http://oi61.tinypic.com/95wh3a.jpg[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.desertkeylogger.pun.pl www.dbmaxfuture.pun.pl www.politologia07.pun.pl www.forumakwa.pun.pl www.ptakikuby.pun.pl